تبلیغات
به وبلاگ انجمن مهندسی هوافضا دانشگاه پیام نور شیراز خوش آمدید، امیدواریم مطالب وبلاگ مورد توجه و استفاده ی شما عزیزان قرار گیرد، لطفا با پیشنهادات و نظرات خود ما را در افزایش کیفیت و کمیت هر چه بیشتر مطالب و موضوعات مرتبط با علوم هوافضایی یاری نمایید.با تشکر از حضور گرمتان.

ابزار وبلاگ

انجمن دانشجویان مهندسی هوافضا دانشگاه پیام نور شیراز - مبانی آئرودینامیک جان اندرسون
با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز امروز قراره براتون کتابی تخصصی که دانشجویان هوا فضا میخونن در این سایت قرار بدم این کتاب که برای بیشتر دانشجویان هوا فضا در کل کشور تدریس میشه توسط نویسنده آقای جان اندرسون نوشته شده است. این کتاب شامل دو جلد میباشدکه هر کدام از جلدها مربوط به یکی از آیرودینامیک ها است.در دانشگاه های کل کشور آیرودینامیک 1و 2 تدریس میشوند که هر کدام آنها سه واحد هستند. ولی این پی دی اف هر دو را در یک جلد قرار داده است.این کتاب به صورت زبان انگلیسی است چون بیشتر کتابهای مربوط به هوا فضا کمتر ترجمه شدن پس سعی کنید که در انگلیسی پیشرفت کنید چون بیشتر منابع این رشته به زبان اصلی نوشته شده و کتابهای بسیار کمی هستند که ترجمه شده اند ترجمه شده این کتاب توسط دکتر مظاهری استاد دانشگاه شریف است که من نتوانستم آنرا گیر بیاورم در عوض برای شما پاسخنامه تشریحی سوالات را قرار میدهم.دوستانی که در هوا فضا هستند اولین کتاب تخصصی که با آن روبرو میشوند این کتاب هست پس برای اینکه اطلاعت بیشتری پیدا کنید آنرا میتوانید مطالعه کنید.
این کتاب میتونه شما رو در تمامی گرایش ها یاری کنه پس زیاد فرقی نمیکنه کدوم گرایش بخواهید بروید باید این کتاب رو بلد باشید.