تبلیغات
به وبلاگ انجمن مهندسی هوافضا دانشگاه پیام نور شیراز خوش آمدید، امیدواریم مطالب وبلاگ مورد توجه و استفاده ی شما عزیزان قرار گیرد، لطفا با پیشنهادات و نظرات خود ما را در افزایش کیفیت و کمیت هر چه بیشتر مطالب و موضوعات مرتبط با علوم هوافضایی یاری نمایید.با تشکر از حضور گرمتان.

ابزار وبلاگ

انجمن دانشجویان مهندسی هوافضا دانشگاه پیام نور شیراز - ارایه گزارش دستاوردهای پژوهشکده سامانه‌های حمل و نقل فضایی
http://media.mehrnews.com/d/2016/02/01/4/1984351.jpg?ts=1456205626384
گزارش دستاوردهای پروژه‌ها و برنامه‌های پژوهشکده سامانه‌های حمل و نقل فضایی و مرکز طراحی و توسعه سامانه‌های فضایی پژوهشگاه فضایی ایران در دومین نشست پژوهشگاه فضایی ایران ارایه می شود .

 به گزارش خبرگزاری مهر، دومین نشست تخصصی دستاوردهای علمی و فنی پژوهشگاه فضایی ایران امروز سه‌شنبه چهارم اسفند و فردا چهارشنبه پنجم اسفند سال‌جاری در محل این پژوهشگاه برگزار می‌شود.

در این نشست نتایج فعالیت‌ها و پروژه‌های پژوهشگاه فضایی ایران در زمینه طراحی و ساخت ماهواره، طراحی و توسعه سامانه‌های حمل و نقل فضایی و ایجاد زیرساخت‌های لازم مانند مرکز آزمون و یکپارچه‌سازی ارایه می شود.

در روز اول این نشست، گزارش دست‌آوردهای پروژه‌ها و برنامه‌های پژوهشکده سامانه‌های حمل و نقل فضایی و مرکز طراحی و توسعه سامانه‌های فضایی پژوهشگاه فضایی ایران ارائه خواهد شد.

روز دوم این نشست در پنجم اسفند، بخش اول، با ارائه گزارش پژوهشکده‌ سامانه‌های ماهواره آغاز خواهد شد و بعد ازآن، در بخش دوم، با طرح مقالات پژوهشکده‌های مواد و انرژی، مکانیک و رانشگرهای فضایی پژوهشگرهای فضایی در خصوص پروژه‌های خود ادامه خواهد یافت.
طبقه بندی: دستاورد های هوا فضا،  اخبار هوافضایی،  سازه های هوافضایی،  ماهواره، 
برچسب ها: دستاوردهای فضایی، ارایه گزارش، پژوخشگاه فضایی، حمل و نقل فضایی، ماهواره ها،