تبلیغات
به وبلاگ انجمن مهندسی هوافضا دانشگاه پیام نور شیراز خوش آمدید، امیدواریم مطالب وبلاگ مورد توجه و استفاده ی شما عزیزان قرار گیرد، لطفا با پیشنهادات و نظرات خود ما را در افزایش کیفیت و کمیت هر چه بیشتر مطالب و موضوعات مرتبط با علوم هوافضایی یاری نمایید.با تشکر از حضور گرمتان.

ابزار وبلاگ

انجمن دانشجویان مهندسی هوافضا دانشگاه پیام نور شیراز - ساخت بالگردهای متوسط نیمه‌سنگین و پیستونی امکان پذیر شد


دبیر کمیته بالگرد تجاری ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش بنیان هوایی و هوانوردی معاونت علمی گفت: یکی از اهداف تشکیل کمیته بالگرد، ایجاد شرایط ساخت بالگردهای متوسط و نیمه سنگین و پیستونی است.

به گزارش خبرگزاری مهر، علی طاهرخانی، بیان کرد: کمیته بالگرد قصد دارد فعالیت‌ها و اعتبارات موجود را به سمت طراحی و ساخت بالگردهای متوسط ، نیمه سنگین وپیستونی هدایت کند.

وی افزود: تحقق اهداف کلان سند جامع هوافضای کشور در بخش بالگردی نیز از دیگر اهداف تعیین شده برای کمیته است.

طاهرخانی، با اشاره به اهمیت بالای توسعه صنعت حمل و نقل بالگردی کشور، تصریح کرد: یکی از راهکارهایی که می‌تواند صنعت هوایی کشور را رونق داده و توسعه ببخشد، توسعه صنعت حمل و نقل بالگردی کشور است که این موضوع نیز به صورت جدی در کمیته پیگیری می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: حمایت از صنایع و شرکت‌های دانش‌بنیان که یکی از مهم‌ترین اولویت‌های معاونت علمی است نیز در این کمیته با حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان بالگردی تحقق می‌یابد.

طبقه بندی: دستاورد های هوا فضا،  اخبار هوافضایی،  دانستنی های مهندسی هوافضا،  سازه های هوافضایی،  بالگرد، 
برچسب ها: بالگرد، دانش بنیان، نیمه سنگین، پیستونی، طراحی و ساخت بالگرد،